CENTRO DARBO LAIKAS

8.00–20.00

PROJEKTAS

Nuorodos

logo sm 118

logo footer sm

Edukaciniu patirciu bankas

  

Tv linija

tevu linija internetas

emokykla logo

  

Beneris vieinimui Nr 1

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

KAS ATVIRUKAN SUDĖTA...

100      2022 m. birželio 7 d. ant tilto, įbridusio į Alaušo ežerą, vyko projekto „Sveikatos universiteto Sudeikiuose“ pirmasis užsiėmimas. Užsiėmimo svečiai – Sudeikių daugiafunkciame centre gyvenantys Ukrainos karo pabėgėliai – paatviravo apie karą, apie nerimą, norą kuo greičiau grįžti namo ir nenusakomą pergalės troškimą.
      Projekto dalyviai, užvaldyti kūrybinės ugnelės, kūrė atviruką kariui, spalvino linkėjimais, dažė padėką, įliejo labai daug vilties ir tikėjimo. Kūrybos keliu projekto dalyvius ir svečius ukrainiečius vedė edukatorė sudeikietė Vytautė Puščiuvienė. Kūrėjai džiaugėsi savo atvirukais  ir dalinosi vieni su kitais spalvomis išsiliejusiais jausmais. Vytautė Puščiuvienė pakvietė į Centre eksponuojamą savo pirmąją kūrybos parodą „Išsiliejusios spalvos“.
      Diskusijoje apie dovanas iš gamtos užsiėmimo dalyviai dalinosi savo pastebėjimais, patirtimis, bet visus nustebino Laimutės paruoštas alyvų žiedų antpilas, pasižymintis kraujotaką gerinančiomis savybėmis. Išgirdome liaudiškų receptų, kaip valyti plaučius, būti sveikiems ir energingiems.
      Šnekus buvo arbatos puodelis apie taip ilgai lauktą vasarą, apie būsimus užsiėmimus ir išvykas, apie tai, kaip gera surasti laiko sau ir patirti bendrystės jausmą.
                                                                                                                      Rasa

N U O T R A U K O S

Jurginų slėnis Sudeikiuose sužydės ir šiemet

                    Saulėtą ir šiltą gegužės dieną Sudeikių daugiafunkcio centro kolektyvas susiruošė į smagią pavasarinę talką – sodinti jurginų. Šį pavasarį pasodinta virš 700 šių gėlių kelmų! Belieka laukti jų spalvų ir smagios Jurginų žydėjimo šventės. Šiais metais ji vyks RUGSĖJO 3 d. Pasižymėkite šią datą savo veiklų kalendoriuose.

                                                                    Sudeikių DC bendruomenė                    

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Simple Image Gallery Extended

. . .

101
 
  
 
 
 
 
              Utenos r. Sudeikių daugiafunkcio centro bendruomenė sveikina visus su šv. Velykomis ir linki didelės, šviesios ir šiltos saulės giedrame ir ramiame danguje.
 
 
 
 
 
 
 
 

Dėkojame meninkei

           200.jpg

   

 

        Utenos r. Sudeikių daugiafunkcio centro erdves papuošė dar vienas sudeikietės tapytojos Angelės Dikmonienės paveikslas, pasakojantis apie šios įstaigos puoselėjamas tradicijas. Dėkojame menininkei, kartu kuriančiai Centro ir Sudeikių miestelio istoriją.

                                                                         Sudeikių daugiafunkcio centro bendruomenės vardu – direktorė Vilma Petrulienė

 

 

 

CIVILINĖS SAUGOS MOKYMAI

     21180 1d56ec6950f8ac1b8b7fa4b3fd45f8d5 2022 m. kovo 7 dieną Sudeikių daugiafunkcio centro darbuotojai dalyvavo civilinės saugos mokymuose „Kaip elgtis kilus oro pavojui ir kitoms karinėms grėsmėms“. Mokymai vykdomi atsižvelgus į darbuotojų norą žinoti kaip jaustis saugiai dabartinėje karu alsuojančioje situacijoje, kai karas jau vyksta gretimoje Ukrainos šalyje. Centre apgyvendinti Ukrainos karo pabėgėliai yra gyvas pavyzdys, rodantis karo baisumus ir keliamus pavojus žmonių gyvybėms ir šalies saugumui.

       Mokymų metu darbuotojai sužinojo kaip elgtis kilus priešo užpuolimo iš oro pavojui ar kitoms karinėms grėsmėms, sprogimo vietoje ir/ar po sprogimo, gyvenvietėje pasirodžius priešiškiems kariams, susišaudymų metu. Aptarė kur yra artimiausi kolektyvinės apsaugos statiniai, kuriuose ekstremaliųjų situacijų ar karo metu bus galima pasislėpti. Peržiūrėjo mokomąjį filmą „Nepaprastoji ir karo padėtys“.

                                                                                                            Atsakinga už civilinę saugą Rasa Žitkuvienė

Paroda ,,Išsiliejusios spalvos“

      Spalvomis pulsuojančių drobių autorė VYTAUTĖ PUŠČIUVIENĖ nedrąsiai Centro erdvėse atsiveria savo pirmąja tapybos paroda „IŠSILIEJUSIOS SPALVOS“.

      Vytautė yra tapybos savamokslė, tikinti, kad spalvos gydo, padeda gyventi, nes yra maistas sielai, nuotaikos garantas. Jos paveikslai pilni emocijų, jausmo, minties ir paslapties.

      Vytautės paveikslai kviečia parodos lankytojus rasti juose savus dabarties momentus, užgimstančią ateities viziją...

      Vytautės darbus galima įsigyti. Tai puiki galimybė įvairiomis progomis nustebinti unikalia dovana ar tiesiog papuošti savo namus paveikslu, kurio niekas kitas tikrai neturės.

   

  • 101
  • 102
  • 103

Simple Image Gallery Extended