CENTRO DARBO LAIKAS

8.00–20.00

.

Nuorodos

Tv linija

 

Inovatyvios ugdymosi veiklos lauko aplinkose kiekvieno vaiko pazangai

  

Edukaciniu patirciu bankas

tevu linija internetas

 

  

emokykla logo

 

vt

 

 

smm logo thumb other119 76

elektrumbaner

 

saugoksavotapatybe

 

120x60 vietoves

  

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Informacija apie vasaros dienos stovyklas

 

Gerb. tėveliai, priregistravę vaikus į Sudeikių vaikų dienos stovyklą,

užpildykite ir atvežkite stovyklos vadovui šiuos dokumentus (jei jų nesate gavę el. p.): prašymas priimti į stovyklą, sutartis, sutikimas viešinti.

Sutarties formas pildykite 2: viena lieka Jums, kita – stovyklos vadovui.

Liepos 13–17 d. stovyklos dienotvarkės >>

Sudeikių daugiafunkcio centro informacija

 

Registracijos i vasaros stovyklas skelbimasStovyklu programa 2020

 

Nuorodos:

Registraciją į liepos mėn. II pamainą (liepos 13–17 dienomis) >>

Registraciją į liepos mėn. III pamainą (liepos 20–24 dienomis) >>

 

Pastaba. Kol atsidarius registracijos į pamainą nuorodą leidžiama pildyti duomenis, reiškia, kad laisvų vietų toje pamainoje dar yra.

 

Informacija apie nemokamą maitinimą

Dėl nemokamo maitinimo priešmokyklinukams ir pirmokams

- visi mokiniai, kurie š. m. rugsėjo 1 d. mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, turi teisę į nemokamus pietus mokykloje, įskaitant darželius, nevertinant pajamų.

- nuo liepos 1 d., kreipiantis tik dėl nemokamų pietų priešmokyklinukui ar (ir) pirmokui, reikia užpildyti www.spis.lt tik Prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 ( A ) formą arba kreiptis dėl prašymo užpildymo į Utenos r. savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrių (būtina išankstinė registracija tel. 8 389 61 629)

                                                         Sudeikių daugiafunkcio centro informacija

 

„Sveikatos universiteto namuose“ sesija „Levandų rojuje“

20200630 123536           Paskutinę birželio mėnesio dieną „Sveikatos universiteto namuose“ lankytojai į II sesiją Vidinės ramybės vandenynas“ rinkosi „Levandų rojuje“ Padbuožės k., Sudeikių sen., Utenos raj. Vidinės ramybės paieškos nuvedė mus į užburiantį nepaprasto grožio, kvapo ir ramybės levandų slėnį. Yra įrodyta, kad levandų aromatas padeda pažvelgti į rūpesčius ir konfliktus iš šalies, susitvarkyti su pavydu ir agresija, atsikratyti tuščio ambicingumo, ko taip gausu šiuolaikinėje visuomenėje. Šis aromatas dar vadinamas komunikacijos aromatu, kuris nuramina vidinį nesaugumą, atstūmimo baimę, kliudančią atsiverti ir išreikšti savo tikruosius jausmus ir mintis. Levandos – tai ramuma, džiaugėsi projekto dalyviai, pakerėti rojaus šeimininkės išradingumo, dėmesio, svetingumo ir banguojančios levandų jūros. Levandos mums padovanojo ir kūrybos džiaugsmą – gaminome aromatinį maitinamąjį lūpų balzamą.

       Levandos, levandų sausainiai, levandų arbata bei limonadas dar kartą kvietė pasidžiaugti levandų rojumi žemėje.

                                                              Rasa Žitkuvienė

N U O T R A U K O S

Sveikatos universitetas namuose

104

     Birželio mėnesį pradėtas įgyvendinti aplinkos sveikatinimo projektas „Sveikatos universitetas namuose“. Šis projektas yra bendradarbiavimo tarp bendrijos „Tėviškės pastogė“, Sudeikių daugiafunkcio centro ir Sirutėnų bibliotekos rezultatas. Projekto veiklos išdėstytos 5-iose sesijose, kurių metu sveikos gyvensenos ir saugios aplinkos įgūdžiai universiteto lankytojams bus formuojami organizuojant teorinius ir praktinius užsiėmimus.

   Karantino atskirti, labai pasiilgę bendravimo, susirinkome į pirmąją sesiją, pilną emocijų spalvų. Stiklo terapijos metu kūrėme vitražus – mažas dovanėles sau. Pasirinkti įvairiaspalviai stiklo gabalėliai ir meninės minties įkūnijimas atspindėjo kiekvieno vidinę būseną tuo metu.

    Emocijos it stiklo gabalėliai spindėjo universiteto lankytojų akyse, prisilietus prie senovinių austų drobulių, kurios į Centrą atkeliavo ieškodamos naujų namų. Austinės staltiesės, rankšluosčiai, lovatiesės, takeliai viliojo senoviniais raštais, kalbančiais ne apie buitį, o daugiau apie būtį, o dar atidžiau įsižiūrėjęs į  močiučių austas staltieses supranti, kad austas ne  paprastas, o Pasaulio audeklas, kuris prisiminimų takais sugrąžino į senus duona ir medumi  kvepiančius, ramybe, meile ir tikėjimu alsuojančius savus namus. Bešeimininkėmis buvusios austinės drobulės surado naujas šeimininkes ir iškeliavo į naujus namus  naujam gyvenimui.

                                                                                                                                                   Rasa Žitkuvienė

N U O T R A U K O S

Basakojis

BasakojisSudeikiuose kviečia

BASAKOJIS

         Praėjusią vasarą Sudeikių daugiafunkcio centro bendruomenės prie Alaušo ežero įrengtas basų kojų takas šį atostogų, pramogų ir poilsio sezoną poilsiautojus pasitinka iš tolo kviesdamas ryškia iškaba „Basakojis“. Medžio rąstas dailia iškaba pavirto daugiafunkcio centro darbuotojų Algio ir Roberto didelės kantrybės ir darbščių rankų dėka. O užrašą padovanojo kaimyniškiausias kaimynas, klumpdirbystės meistras sirutėniškis Vytautas Šemelis. Sveikatos Jūsų rankoms!

         Būsite Sudeikiuose? Būtinai užsukite!

                                                                 Sudeikių daugiafunkcio centro informacija

Informacija

       Informuojame, kad nuo 2020 m.  birželio 1 d. abonementinis mokestis už vaikų išlaikymą taikomas 20,85 Eur VISIEMS vaikams, nepriklausomai, ar tėvai pradėjo vesti vaiką į darželį ar ne, kadangi 2020 m. gegužės 27 d. Vyriausybės nutarimu  Nr. 515 IU ir PU paslaugas teikiančios įstaigos, ugdymą organizuoja ĮSTAIGOSE, jeigu užtikrinamos valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytos būtinos sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis apsaugos priemonėmis sąlygos.

   

Pirmas žingsnis į Jurginų šventę

                     IMG 20200526 113351 HDR Gražų ir saulėtą gegužės 26-osios rytą Sudeikių daugiafunkcio centro bendruomenė susiruošė į jurginų sodinimo talką. Kiekvieną pavasarį į įstaigos puoselėjamą Jurginų slėnį sugula šimtai šių mūsų pamiltų gėlių gumbų. Šį pavasarį jų pasodinome virš 500! Ačiū sudeikiečiui Stasiui, nuolatiniam centro pagalbininkui, talkinusiam žemės paruošimo darbuose!

                      Laukiame gražaus žydėjimo ir labai tikimės, kad paskutinį rugpjūčio šeštadienį organizuojamos ir žmonių pamėgtos Jurginų žydėjimo šventės nebevaržys jokie karantinai. Šiemet ši šventė suplanuota rugpjūčio 29 d.

                      Liko į slėnį nebetilpusių jurginų gumbų. Jei turite laisvą žemės lopinėlį, galite jame pasodinti jurginą. Dovanojame gumbus. Jie nerūšiuoti ir neturi pavadinimų. Norintys pasiimti kreipkitės į Genutę tel. 8 687 42974.

                      Būkite sveiki.

                                                                                                                                                                                                                                                           Sudeikių daugiafunkcio centro informacija