CENTRO DARBO LAIKAS

saugoksavotapatybe

120x60 vietoves

Padėka

Sudeikių daugiafunkcio centro kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems, atvykusiems į Jurginų žydėjimo šventę Sudeikiuose: žiūrovams, prekeiviams, amatininkams, saviveiklininkams, pramogų organizatoriams, garso operatoriams, muzikantams.
       Kad šventėje netrūko nei pramogų, nei prizų, nei puikios nuotaikos, NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME RĖMĖJAMS. AČIŪ JUMS UŽ TAI, KAD NĖ VIENAS NEPASAKĖTE "NE"!

Sudeikių daugiafunkcio centro
                                         kolektyvo vardu - direktorė Vilma Petrulienė

Svečių vizitas

2018 m. rugpjūčio 24 d. Sudeikių daugiafunkciame centre viešėjo Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos ir Gižų mokyklos-daugiafunkcio centro pedagogai. Svečiai domėjosi daugiafunkcio centro veiklomis, teikiamomis paslaugomis, suaugusiųjų užimtumu, veiklų organizavimu vaikams atostogų metu, bendradarbiavimu su vietos bendruomene. Aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

Šventė „Draugiškas futbolas Sudeikiuose“

DSCF4119

Gegužę, kai gamta puošiasi smaragdu, dabinasi žemčiūgais, kai gyvybės paslaptis slepiasi baltais žiedais aplipusiuose medžių pumpuruose ir kai geltonai nuo gėlių nusidažiusiose pievose plevena tikėjimo džiaugsmas, švenčiama viena šilčiausių, brangiausių švenčių – Tarptautinė šeimos diena. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos Motinos dienos ir artėjančios Tėvo dienos junginys. Paminėti Tarptautinę šeimų dieną ir linksmai praleisti laiką šeimos, draugų, pažįstamų, kaimynų, bičiulių rate Sudeikiuose jau antrus metus kviečia bendrija „Tėviškės pastogė“ ir Sudeikių daugiafunkcis centras. Šių metų šventės „Draugiškas futbolas Sudeikiuose“ pagrindinis akcentas – futbolas. Kodėl futbolas? Mėgėjiškas futbolas žavi ne pergalėmis, o bendravimo džiaugsmu, geromis emocijomis, pagarba varžovui. Futbolas yra gyvenimo atspindys, o kartu ir labai svarbi mokykla. Mokykla visiems, kurioje mokomasi geriau save pažinti, valdyti savo emocijas, mokomasi žaisti komandoje, dalintis vienu kamuoliu, siekti bendro tikslo, tačiau kartu ir neištirpti būryje. Futbolas – kelionė sveikatos, bendruomeniškumo link. Futbolo šventės Sudeikiuose metu ši sporto šaka buvo užvaldžiusi tris šeimų komandas iš Utenos ir Kauno. Į šventę taip pat atvyko dvi merginų komandos iš Vilkijos, viena merginų komanda iš Ignalinos ir viena iš Utenos. Rungtyniavo keturios vaikų komandos amžiaus iki 12 metų grupėje : trys berniukų ir viena mergaičių, kurią, mūsų džiaugsmui, sudarė sudeikietės. Tačiau ne tik futbolas šventėje karaliavo. Mažųjų šventės dalyvių laukė piešimas ant asfalto „Esu laimingas“, linksmosios estafetės. Smiginio čempionatas, dviračių varžybos, bėgimas, kinietiškas futbolas buvo populiarūs visose amžiaus grupėse . Lauko kavinukėje galima buvo atsivėsinti šaltu vandenėliu, pasimėgauti kavos, arbatos puodeliu, pasivaišinti gardžiu naminiu pyragu. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, o visi šventės dalyviai išskirtiniu šventiniu patiekalu – laužu kvepiančiu troškiniu.

Šventėje „Draugiškas futbolas Sudeikiuose“ karaliavęs futbolas užvaldė mažus ir didelius, čia kvepėjo pergalėmis, džiugesiu, ryžtu ir vos vos neįskriejusiu kamuoliu į priešininko vartus. Futbolas mus visus sujungė į vieną didelę šeimą. Ši didėlė futbolo šeima išryškino, kad auga nauja, didelė, futbolo pasauliui grėsminga, Lietuvos vardą ateityje garsinsianti futbolininkų karta. Ir tikriausiai po kelerių metų pasaulio futbolo čempionatas atkeliaus į Sudeikius, juk verta pasauliui pamatyti gražuolį Alaušą ir suteikti džiaugsmo žmonėms žaidžiant futbolą.

Mažoji šventės dalyvė Elena, tą dieną tapusi žurnaliste, domėjosi, kas žmonėms yra šeima. Virginija net nesuabejojusi atsakė, kad šeima yra didžiulis gėris. Elvyrai su mažąja anūke Viktorija šeima yra pats brangiausias dalykas. Tėčiui Aurimui ir sūnui Faustui šeima yra viskas, kas geriausia ir gražiausia žemėje. Kornelija labai džiaugiasi savo šeima ir ją myli. Birutė paminėjo, kad šeima – saugumas, džiaugsmas, tuo pačiu pareiga, atsakomybė, rūpestis.

Pasibaigus šventei , niekas neskubėjo skirstytis, nes buvo šilta, gera ne vien nuo puikaus saulėto pavasario oro, bet ir nuo patirtų emocijų, bendravimo džiaugsmo.

Metodininkė-organizatorė Rasa Žitkuvienė

N U O T R A U K O S

Stovykla senjorams „Išminties delnuose“

DSCF3790

Š. m. balandžio 25 d. vyko vienos dienos stovykla senjorams „IŠMINTIES DELNUOSE“.

Organizuojant įvairias veiklas centre, betarpiškai bendraujant su žmonėmis renginių, susitikimų, švenčių metu, dalinantis gerumo sriuba, dažnai tenka pažvelgti vyresnio amžiaus žmonėms į akis, kuriose atsispindi vienatvės pilkumas. Ko reikia praskaidrinti tam vienatvės jausmui? Bendravimo, paprasto gyvo žodžio, kartais taip iškalbingos tylos... Tiesiog klausimo „Kaip gyveni?“

Taip ir gimė mintis suorganizuoti aktyvesnių, bet ramesnį gyvenimo gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių susiėjimą–vienos dienos stovyklą senjorams. Pasitariant su centro darbuotojais, suplanuotos veiklos visai stovyklos dienai. Dažnas senjoras, pakviestas į vienos dienos stovyklą, nustebdavo ir visada pabrėždavo, kad esąs jau senas stovyklai, kaip gi čia eisiąs...

Tačiau į stovyklą susirinko 13 dalyvių. Prie kavos puodelio girdėjosi džiugesio gaidelės, kad buvo pastebėti, pakviesti, kad nori susitikti, bendrauti. Tai pamalonino organizatorius.

SKAITYTI DAUGIAU

Padėka Zitai Juškevičienei

Padka Zitai Jukeviienei

Dėkojame

Zitai Juškevičienei,

sukūrusiai grožio kampelį Sudeikių daugiafunkcio centro kieme!

Daugiafunkcio centro bendruomenė

2018 m. balandis