CENTRO DARBO LAIKAS

8.00–20.00

PROJEKTAS

Nuorodos

 

Edukaciniu patirciu bankas

 

 

Tv linija

tevu linija internetas

emokykla logo

vt

smm logo thumb other119 76

saugoksavotapatybe

   

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Registracija į stovyklas

DĖMESIO!

Mokinių vasaros atostogų metu

Utenos r. Sudeikių daugiafunkcis centras organizuoja

DIENOS STOVYKLAS 1–4 KL. MOKINIAMS

I pamaina – birželio 21–25 d.

II pamaina – birželio 28–liepos 2 d.

III pamaina – liepos 12–16 d.

IV pamaina – liepos 19–23 d.

V pamaina – liepos 26–30 d.

VI pamaina – rugpjūčio 9–13 d.

VII pamaina – rugpjūčio 16–20 d.

Į vieną pamainą priimama 30 vaikų.

REGISTRACIJA INTERNETU

Registracijos nuorodos:                   

V pamaina: (nebėra vietų)

VI pamaina: (nebėra vietų)

 

Informacija teikiama tel. 8 389 34332; 8 616 27551

                                                                 Sudeikių daugiafunkcio centro informacija               

Registracija 2021Dienos stovyklos programa 2021

 

Antroji „Sveikatos universiteto namuose“ sesija

  

213652816 2891840577720879 4915039560706012407 n

      2021 m. liepos 9 d. aštuoniolika projekto „Sveikatos universitetas namuose“ lankytojų į antrąją sesiją susirinko gražioje, netradicinėje  G. Mazūro sodyboje Leliūnuose.

 Ši sesija, kaip ir kitos universiteto sesijos, skirtos emocinės dalyvių būsenos atstatymui, gerų emocijų suteikimui šiuo pokarantininiu laikotarpiu. Keramikos studija Leliūnuose puiki erdvė įkvėpti oro, paleisti mintis, svajoti ir pasinerti į kūrybos procesą.  Giedriaus Mazūro keramikos studijoje prisilietėme prie keramikos meno, sukūrėme unikalius kūrinius – puošėme  molio indelius. Mėgavomės netradicinėmis kiemo idėjomis, aplankėme skulptūrų parką, patekome į labirinto pinkles.                 

      Džiaugėmės smagia, šilta išvyka, nuoširdžiu bendravimu, kūrybos galia ir talentingais žmonėmis.

                                                                                                                                                                                          Rasa Žitkuvienė

N U O T R A U K O S

„Sveikatos universiteto namuose“ pirmoji sesija

      

207352200 144561404437862 7638133927566739788 n       Rasa Žitkuvienė supažindino su projekte numatytomis veiklomis, edukacijomis, susitikimais ir išvykomis, kvietė aktyviai, gyvenimo kokybę gerinančiai veiklai, pabrėžė judėjimo svarbą.  Š. m. birželio 30 d. 10.30 val. ant Alaušo ežero tilto projektas „Sveikatos universitetas namuose“ kvietė  į pirmąją sesiją  „MINČIŲ IR JAUSMŲ EKOLOGIJA“. O ir pats Alaušas, nuraminęs bangeles, tarsi sugėrė visas mintis, su ekologija susijusius žodžius. Visą ilgąjį karantino laikotarpį nesimačiusios universiteto lankytojos neslėpė susitiko džiaugsmo, noro bendrauti.

     Šios sesijos viešnia, lektorė docentė Ingrida Kepalaitė palietė vidinės žmogaus ekologijos temą, priminė minčių galią, kalbėjo apie ligų atsiradimo ištakas ir t.t. Keisčiausia –  visos minėtos temos taip aiškiai, suprantamai, vyžuoniškių tarme sugula poetės Ingridos Kepalaitės posmuose naujai išleistoje  poezijos knygoje „Pasakysiu pasakų“.

      Trenerė Sigita Žygaitė, tarsi įtvirtindama Ingridos teiginius, mokė „Sveikatos universiteto namuose“ dalyvius atsipalaidavimo paslapčių, priminė kasdieninio judėjimo svarbą ir savęs, savo galių pajutimą per judėjimą.

      Kavos puodelis kvietė džiaugtis, kalbėtis, bendrauti, planuoti ir vėl susitikti.

      Projektą „Sveikatos universitetas namuose“ rengė ir įgyvendina bendrija „Tėviškės pastogė“  ir Sudeikių daugiafunkcis centras.   

                                                                                                                                                                               Rasa Žitkuvienė  

N U O T R A U K O S

Olimpinė diena 2021

         Olimpin diena

           

       

         2021 m. birželio 22 d. Sudeikių daugiafunkciame centre vyko Olimpinė diena 2021.

           Sveikiname nugalėtojus! 

 

 

 

 

 

Žygis aplink Bradeso ežerą

Zygis aplik Bradeso ezera 2021 05 22 koliazas

          Gegužės 22 d. įvyko žygis aplink Bradeso ežerą. Žygeivius lydėjo pavasarinė žaluma, žiedų gausa, skaidrus ežero vanduo...

Užimtumo specialistė Sigita

Akcija „Būk saugus mokiny“

      Šių metų vasario – gruodžio mėnesiais  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas rengia prevencinę akciją „Būk saugus, mokiny!“. Ji bus vykdoma atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbto karantino režimo apribojimus. Metų pradžioje ji bus rengiama nuotoliniu būdu, o atšaukus karantino režimo apribojimus ir esant palankiai epidemiologinei situacijai, valstybinės priešgaisrinės priežiūros, civilinės saugos  pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai lankysis šalies mokyklose ir susitiks su moksleiviais arba mokiniai galės atvykti į departamento teritorinius struktūrinius padalinius.

         Akcijos metu mokiniai bus supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, jiems bus paaiškinta, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, vandenyje ir ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus, ugdomi mokinių saugios gyvensenos įpročiai, jie supažindinami su ugniagesio gelbėtojo darbu ir skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi.

        Akcijos metu pareigūnai ne tik ves paskaitas, bet ir naudos  vaizdo ir garso medžiagą, interaktyvias mokomąsias priemones, dalijamąją medžiagą – knygeles, lankstinukus žmogaus saugos tema, ugniagesiai mokinius supažindins su ugniagesio gelbėtojo profesija, pademonstruos jiems gaisrų gesinimo ir gelbėjimo techniką bei įrangą.

        Šia akcija siekiama skatinti mokinius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje, formuoti teigiamą mokyklų bendruomenių nuomonę apie valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklas, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją visuomenėje, skatinti pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusiųjų, mokinių iniciatyvas gaisrinės saugos srityje.