Mokėjimo už darželį tvarka

Paskelbimo data

Mokestį už vaikų išlaikymą ikimokyklinio ugdymo grupėje sudaro:

1. Atlyginimas už vaikų išlaikymą grupėje – 15 % BSI.

Nuo 2024 m. sausio 1 d.  8,25 Eur per mėnesį, neatsižvelgiant į lankytų dienų skaičių (Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimas Nr. TS-326 ,,Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigose nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“

2. Atlyginimas maisto gamybos kaštams iš dalies padengti.

Nuo 2022 m. lapkričio 1 d. 20,00 Eur per mėnesį, neatsižvelgiant į lankytų dienų skaičių (Utenos rajono savivaldybės tarybos 2022 m. spalio 27 d. sprendimas Nr. TS-233 ,,Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. sprendimo Nr. TS-326 ,,Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Utnos rajono savivaldybės šcvietimo įstaigose nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo).

3. Sunaudotų maisto produktų kaina (faktiškai gautų maitinimo valgiaraščiuose nurodytų pusryčių, pietų ir pavakarių kaina per lankytą dieną).

Mokesčiai už išlaikymą ikimokyklinio ugdymo grupėje mokami iki kito mėnesio 20 d.

ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ UTENOS R. SUDEIKIŲ DAUGIAFUNKCIAME CENTRE NUSTATYMO TVARKOS APRAŠAS>>>

2021 M. SAUSIO 28 D. SPRENDIMAS Nr. TS-15 ,,DĖL UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS  2019 M. GRUODŽIO 19 D. SPRENDIMO NR. TS-326 ,,DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ UTENOS RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO >>>