Veiklos 2023 m. sausio 16–20 d.

Paskelbimo data

301Temos

1. Pinigai, kaina.
  2. Aukštyn ir žemyn. Daiktų grupavimas.
  3. Elgesys prekybos centruose.
  4. Raidė D.

Šią savaitę kalbėjome apie pinigus, darėmės juos, spalvinome, kirpome monetas, lankstėme pinigines, jas dailinome pagal savo skonį. Statėme parduotuves, grupavome prekes, prekiavome, skaičiavome. Tačiau žaidžiant parduotuvę, daugelis vaikų atsiskaityti už prekes panoro banko kortelėmis arba mobiliaisiais telefonais J

Skaičių, raidžių formoms įsiminti naudojome sagas, raidelę D aplikavome, klijavome drambliukus. Sąvokoms aukštyn ir žemyn įsiminti ir suvokti pasirinkome kaladėles lipinėjome laiptais, pirštukais marginome žirafas kalbėdami apie jų ilgus kaklus, kurie padeda žirafoms pakelti galvas labai aukštai. Kalbėjomės apie paukštelius žiemą – lesyklų svarbą, kokie paukščiai atskrenda į jas. Spalvinome dagilius, bandėme nusakyti jų dydį, spalvą. Dar ir dar kartą kalbėjome apie emocijas, atlikome užduotėles.

Veiklas gamtoje įvairinome pagal orą, ypatingai buvo smagu pajusti žemę po kojomis, suptis sūpynėmis. Liūdna buvo, kad dingo mūsų sniego lipdiniai.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.sudeikiai.utena.lm.lt/images/2022/foto/20230109_13dv