Veiklos 2023 m. sausio 9–13 d.

Paskelbimo data

100 Temos

1. Knyga, jos dalys.
  2. Kaip atsiranda knygos?
  3. Numeracija, kelintiniai skaičiai.
  4. Raidė G.
  5. Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Pirmą savaitę po atostogų kibome į darbus – norėjome daug išmokti, išgirsti, patirti, atrasti. Smagu, kai kalba krypsta apie knygeles, kurias kiekvieną dieną vartome. Sunkiau buvo suprasti naujus žodžius – autorius, viršelis, veikėjai, iliustracija. Niekada nesusimąstėme, kam reikalingi skaičiai knygelių puslapiuose. Supratome, kad knygeles galima klausyti technologijų dėka. Išsiaiškinome, kad net nematantys žmonės gali skaityti knygas, parašytas Brailio raštu. Išbandėme šį jausmą. Patys kūrėme knygeles.Daug dėmesio skyrėme raidelės G mokymuisi – ieškojome knygutėse, marginome, karpėme, kūrėme įvairius daiktus, kurių pavadinimai prasideda raide G.

Minėjome Laisvės gynėjų dieną – klausėmės pasakojimo, stebėjome uždegtas žvakutes, lankėmės Kultūros centre.

Kiekvieną dieną mėgavomės nuostabia žiema, kuri leidžia mums čiuožti nuo kalnelio, tyrinėti ledą, sniegą, lipdyti Senius Besmegenius, kurti gyvūnėlių siluetus ant sienų, medžių.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.sudeikiai.utena.lm.lt/images/2022/foto/20230109_13dv