.

INFORMACIJA IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS VAIKŲ TĖVELIAMS

Paskelbus visuotinį karantiną LR teritorijoje nuo 2020-11-09 ikimokyklinio ugdymo grupė dirbs taip:

1. Grupės darbo laikas nesikeičia: nuo 7.30 iki 18.00 val.

2. Tėvai (įtėviai, globėjai) (toliau – tėvai) vaikus į IU grupę turi atvesti iki 9.00 val. Vaikus auklėtoja pasitinka prie įėjimo. Tėvai į įstaigą neįleidžiami tiek atvedus, tiek pasiimant vaiką.

3. Tėvai, taip pat pasitinkantys ir palydintys vaikus darbuotojai privalo dėvėti kaukes ar kt. veido apsaugos priemones.

4. Kaukės taip pat privalomos vaikams, kuriems jau sukakę 6 m.

5. Atvykę pasiimti vaikų tėvai telefonu praneša su vaikais dirbančiai auklėtojai, auklėtojos padėjėja vaiką aprengia ir nuveda jį į vaiko priėmimo vietą.

6. Pasiimant vaiką iš lauko erdvių, laikomasi saugaus lankymosi viešose erdvėse karantino metu reikalavimų.

7. Karščiuojantys (37,3°C ir daugiau), kosintys, sloguojantys vaikai į grupę nepriimami.

8. Tiesiogiai su vaikais dirbantys darbuotojai nuolat stebi vaikų sveikatos būklę. Vaikas, kuriam buvimo grupėje metu pasireiškė karščiavimas (37,3°C ir daugiau), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ar kiti užkrečiamųjų ligų požymiai: viduriuoja, vemia, skundžiasi skausmu, atsirado užkrečiamoms ligoms būdingi bėrimo elementai ir kt., izoliuojamas atskiroje patalpoje (jį prižiūri paskirtas asmuo), pranešama tėvams, kurie vaiką turi pasiimti iš įstaigos nedelsiant.

9. Vaikai maitinami grupės patalpose: maistą į grupę atneša auklėtojos padėjėja; vaikams pavalgius indus išneša į valgyklos virtuvę, kur jie sutvarkomi valgyklos darbuotojo.

Sudeikių daugiafunkcio centro informacija