Žygis Sudeikių apylinkėmis

01       Projekto „Sveikatos universitetas namuose“ lėšomis įsigytos šiaurietiškojo ėjimo lazdos spalio 17 dieną pakvietė pasigėrėti auksiniu rudeniu, pėsčiomis pakeliauti po pažįstamas apylinkes 12-os kilometrų maršrutu. Žygio entuziastus visą laiką savo mėlynomis akimis lydėjo skaidriavandenis Alaušas, gera nuotaika, bendraujančių klegesys. Kojos nespėjo pavargti, nes dėmesį traukė rudens didybė, jo spalvos, danielių kaimenės šėliojimai, palydintys kaimo namų langai, pažįstami žmonės ir apylinkės lankytinos vietos. Kaimo keliuką užliejęs sraunus upelis nesutrukdė aplankyti profesoriaus, fantazijų geografu vadinamo Kazio Pakšto garbei jo gimtinėje Alinaukos kaime pastatyto koplytstulpio. Šio krašto senbuvė Janina mielai dalinosi prisiminimais apie Alinaukos, dvarą, jo likimą, gyvenusius žmones ir kaimo gyvenimą.

Kavos puodelis pakvietė diskusijai apie judraus gyvenimo naudą sveikatai, bendravimo džiaugsmą ir laiką, skirtą sau. Išreikšti pageidavimai žygį organizuoti kartą per mėnesį aplankant vis naujas apylinės vietoves. Taip pat besirūpinantys savo sveikata pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. kviečiami rinktis prie Alaušo poilsiavietės vakariniam šiaurietiškajam pasivaikščiojimui.

Nors šiuo šiaurietiškojo ėjimo žygiu baigiamos projekto „Sveikatos universitetas namuose“ veiklos, bet norintys mankštintis, sportuoti mielai kviečiami naudotis Centro erdvėmis ir teikiamomis paslaugomis.

Rasa

• 04_1