CENTRO DARBO LAIKAS

saugoksavotapatybe

120x60 vietoves

Vaikų vasaros atostogų dienos stovykla – 4 pamaina

20190719 150917       Šią saulėtą dieną vaikai daug pramogavo. Labai daug laiko praleidome lauke, kur vyko įvairios veiklos. Iš ryto gaminome vėjo malūnėlius, spėliojome, kokie daiktai buvo paslėpti dėžėje ir sportavome stadione. Po pietų prasidėjo maudynės ir ekskursija po Alaušo ežerą plaustu. Buvo dar viena nepamirštama diena.

N U O T R A U K O S

Vaikų vasaros atostogų dienos stovykla – 3 pamaina

20190708 111305

Vasaros poilsio dienos stovyklos „Vasara kaime“ kasdieninis vaikų palydovas Sudeikiuose buvo lietus. Vaikai sumąstė, kad lietus neapleidžia vaikų ir Sudeikių, nes džiaugiasi vaikais, jų klegesiu, juoku, jų vaikiška draugyste. Nors dažnai lietaus palaistyta, bet greitai prabėgo dar viena nuostabi stovyklos savaitė. Šią savaitę labai daug sportavome, juk mūsų tema buvo: SPORTAS, SPORTAS, SPORTAS! Iš pradžių lavinome loginį mąstymą spręsdami Pabėgimo kambario užduotis, šaškių turnyre– tai labai smagios ir įdomios smegenų mankštos. Vėliau vyko futbolo, bėgimo, lengvosios atletikos varžybos, o šie komandiniai žaidimai sujungė vaikus į didelę, draugišką šeimą. Linksma muzika, puiki nuotaika sklido iš sporto salės išbandant mini sportinius batutus, kur negali atsipalaiduoti, reikia suderinti pusiausvyrą ir ritmą. Šią galimybę treniruotis ant batutų mums suteikė RLGYM sporto klubo trenerės. Kai kūnas pavargdavo, imdavome sverti, matuoti kamuolius, rengėme pasaulio krepšinio, futbolo projektų pristatymus. Visi laukė išvykos į Anykščius, kurios metu vaikai aplankė Vorutos pilį ir turėjo galimybę susipažinti su senovės lietuvių pramogomis bei medžioklės būdais: vaikai šaudė iš lanko, mėtė ietis, traukė virvę ir išmėgino komandinį žaidimą „Ripka“ (ritinis, ritinys). Dainavos nuotykių slėnyje sukaupę jėgas ir drąsą pasiekėme tikslą– įveikėme vaikiškas trasas. Stovyklos kulminacija- susitikimas su naujais vadovais iš projekto „Renkuosi mokyti“, tai nuostabi diena vaikams ir naujiesiems vadovams. Pavargo ir lietus drėkinti vaikų galvas, traukiasi lietus nesugadinęs nei nuotaikų, nei pakenkęs vaikiškam linksmumui ir draugystei. Gera Sudeikiuose stovykloje!

Vadovė Gintarė

N U O T R A U K O S