Protų mūšis „Ar pažįsti gimtąjį kraštą“

2019 m. kovo 7 d. sudeikiečiai rinkosi į protų mūšį „Ar pažįsti gimtąjį kraštą?", skirtą Kovo 11-ajai paminėti. Norą išbandyti savo gebėjimus pareiškė net šešios komandos iš Sudeikių, Sirutėnų, Garnelių, Juozapavos kaimų. Rimtai nusiteikę dalyviai ir šmaikštūs sirgaliai „mūšio" metu keliavo po Lietuvą, stabtelėjo Utenoje ir didžiausią dėmesį sutelkė nagrinėdami Sudeikių istoriją bei gimtąją tarmę. Mūšį laimėjo puiki nuotaika ir noras tokiose kovose pasirungti dar ne kartą. Tad į kitas rungtynes pakviesti pasižadėjo sirutėniškiai.
      Ačiū visiems, atėjusiems ir pasirungti, ir pažiūrėti, ir įvertinti.
      Geros Jums pavasariškos nuotaikos artėjančių švenčių proga. Būkite sveiki ir laimingi.
                                                                                               Organizatoriai