Edukacinis užsiėmimas „Iš kur atsiranda drabužiai“

1232019 m. vasario 18 d. prasidėjusi žiemos atostogų dienos stovykla „Balta žiema“ pradinių klasių mokiniams džiugino vaikus sniego pusnimis, it stiklas slidžiu Alaušo ežero ledu ir saulės žėrinčiais spinduliais. Bet po poros dienų tarsi išsigandusi vaikų šurmulio, garsaus klegesio taip staigiai ėmė trauktis. Džiaugiasi vaikai dar šiek tiek užsilikusios žiemos lopinėliais ir jau maloniai kvepiančiu pavasariu. Smagu leisti laiką lauke draugų būryje, sporto salėje, aišku prie kompiuterių, atliekant įvairias kūrybines užduotis, karpant sausainius Centro virtuvėje ir linksmai bendraujant.
      Trečiadienį stovyklos ir darželio vaikams vyko edukacinis užsiėmimas „Iš kur atsiranda drabužiai“. Ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, vedė nuotaikingą, įdomų, kūrybingą edukacinį užsiėmimą. Vaikus supažindino su drabužio keliu nuo avelės, alpakos, pešiojamo triušiuko ir šuniuko, kupranugario vilnos iki siūlų, audinio, pasiūto gaminio. Įdėmiai klausę, atsakę į pateiktus klausimus, įminę mįsles, buvo apdovanoti prizais. O paskui prasidėjo darbas: reikėjo aprenti popierines alpakas, papuošti pačių padarytais siūlų kutukais. Kiek čia buvo susikaupimo, džiugesio, bendravimo, pagalbos, tiesiog veikė visas gamybos cechas.

Papuoštos, aprengtos alpakos – tai atidaus, kruopštaus, darbo kūrinys. Visiems pasisekė ir darželio, ir stovyklos vaikams. Patiko, choru dėkojo vaikai už įdomų užsiėmimą.

Stovyklos vadovė Rasa