Adventinio vainiko pynimas

123Prasidėjęs gruodis žemę padengė plonu sniego paklotu. Bet, tarsi apsirikęs, jau skuba prausti žemę lietaus ašaromis. Prasideda ypatingas laikas – laukimo, Advento laikas. Laikas, nepaliekantis nuošalyje ir Žmogaus, atnešantis pasikeitimų Jo sielai. Pasitikime Adventą pasiruošę – kartu nusipynę Advento vainiką. Š. m. gruodžio 4 d. (antradienį) Sudeikių daugiafunkciame centre vyko edukacinis užsiėmimas „Adventinio vainiko pynimas“. Stiprus eglišakių kvapas, Advento tyla leido pajusti ramybę, atsipalaidavimo džiaugsmą, pajausti žmogišką šilumą, minčių skaidrumą ir kūrybinę galią. Vaikų ir suaugusiųjų pinamuose vainikuose atsispindėjo jų nuotaika, spalvų žaismas, godos. Su uždegta žvakele palinkėta kuo daugiau bendrauti su artimaisiais, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą, priminta, kad žmogus gyvas veikloje, dalindamasis ir darydamas gerus darbus...

Rasa