Veiklos 2020 m. balandžio 6–10 d.

Ši savaitė tęsėsi darbuojantis elektroninėje erdvėje. Džiaugiamės tėvelių ir vaikučių aktyvumu. Ačiū.

Savaitės temos:

1. Velykų papročiai ir tradicijos.
  2. Naminiai paukščiai.
  3. Margutis
  4. Raidė U.
  5. Sąvokos už – prieš, į kairę – į dešinę.

Kūrėme: ,,Gaidžiukas“ (erdvinis darbelis, karpymas, klijavimas), ,,Viščiukas“  (aplikacija iš siūlų, spalvotų popierėlių, žirnių, pupelių), ,,Višta“ (piešimas rankytės apvedžiojimo pagalba, karpymas, klijavimas, piešimas apvalaus daikto pagalba), ,,Margučių laikiklis“ (erdvinis darbelis iš kiaušinių dėklo, spalvinimas), ,,Margutis“ (marginimas įvairiomis priemonėmis: dažais, spalvotu popieriumi, plastilinu), ,,Zuikutis“ (lankstymas), ,,Plunksnos“ (piešimas ir štampavimas plunksnos pagalba), ,,Paukščio lizdas“ (karpymas, klijavimas).

Klausėmės eilėraštukų, pasakų (parinktų pagal temas), mokėmės raidę U, tyrinėjome, skaičiavome, stebėjome, susipažinome su naminiais paukščiais, muzikavome, sportavome.

• 101_4