Veiklos 2019 m. sausio 14–18 d.

103      Žaidėme judriuosius žaidimus lauke, grupėje, sporto salėje. Čiuožėme rogutėmis, čiuožynėmis.

Tvirtinome kasdienius įgūdžius – plovėmės rankas, plovėme vaisius. Mokėmės naudotis sausais klijais, kad kuo mažiau išsiteptų rankytės. Pasakojome ir diskutavome kaip laikomės švaros namuose, dalyvavome švaros pamokėlėje, galvojome stebuklingus žodžius, kuriuos turi žinoti kiekvienas mandagus vaikas. Pratinomės pagelbėti vienas kitam – rengiantis, čiuožinėjant nuo kalnelio (padėti užlipti mažiesiems).

Žaidėme stalo žaidimus – skaičiai, raidės. Iš šlapio sniego ritenome kamuoliukus, tyrinėjome pėdsakus sniege, ieškojome paukščių pėdsakų. Kalbėjome kokie paukščiai atskrenda į lesyklėles. Tyrinėjome kruopas – faktūrą, spalvą, skonį. Bandėme įvardinti. Aiškinomės, kokias kruopas mėgsta paukščiai.

Spalvinome ir marginome pirštukų šeimyną, žuvelę, paukštelius. Akvarele spalvinome lesyklėlę ir tvorelę šalia jos.