Veiklos š. m. lapkričio 19–23 d.

505 Vaikai šventė Emilijos gimtadienį, piešė atvirukus, sakė palinkėjimus, žaidė žaidimus.

Stebėjome vis labiau žiemišką gamtą, spalvinome ir klijavome Kalėdų Senelio namelį, guašu piešėme ir spalvinome eglutes iš gamtinės medžiagos, aplikavome, štampavome, pastele piešėme pirmąsias snaiges, lauke tyrinėjome pirmąjį sniegą ir ledą ant balučių, džiaugėmės sniegu.

Paminėdami Pasaulinę sveikinimosi dieną piešėme atvirukus ir ėjome į Sudeikių miestelio biblioteką pasisveikinti. Taip pat į biblioteką nunešėme „Pelėdžiukų“ parodą. Vartėme knygutes, stebėjomės jų gausa. Gavome dovanų apyrankių bei knygų skirtukų.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.sudeikiai.utena.lm.lt/images/2018/foto/2018111923veiklos