Vaikų Kaziuko mugė

DSCF3730

Kaip ir kiekvienais metais, ateinantis pavasaris į mūsų šalį atneša Kaziuko šventę, nuo kurios nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės. Š. m. kovo 2 d. 11 val. Sudeikių daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko VAIKŲ KAZIUKO MUGĖ, kupina besišypsančių vaikų ir suaugusiųjų, pilna įvairiausių prigamintų darbų, darbelių. Šiai šventei vaikai kartu su auklėtojomis ruošėsi iš anksto. Visą savaitę darželio grupėse vyko kūrybinės dirbtuvės, vaikai gamino įvairius darbelius: vėrė karolius ir apyrankes, komponavo margaspalves gėles, sages, gamino iš įvairių medžiagų medalius, puošė laimę ir sėkmę nešančius akmenėlius, nuostabius paukštelius, šuniukus... Taip pat centras kelias dienas kvepėjo kepamais riestainiais, o svarbiausia riestainių riestainiu.
          Vaikų mugėje apsilankė Pavasario Kvieslys ir Tetulė Mugė. Kartu su vaikais Pavasario Kvieslys stebuklingu raktu atrakino langus ir duris, kad į darželį kuo greičiau ateitų pavasaris. Nuostabūs darželio vaikai su auklėtoja Asta surišo spalvingąją verbą. Netrūko čia ratelių, įdomių žaidimų. Darželio jaunieji Amatininkai tapo puikiais šventės prekeiviais, siūlė savo kūrinius, darbelius, juk smagu parduoti, nes mugės valiuta – sausainiai ir saldainiai. Pats smagiausias nutikimas – tai „Laimės šulinys“. Laimę iš šulinio sėmė maži ir dideli, jos užteko visiems. Kvepiantis arbatos puodelis leido pasidžiaugti kūrybingais, linksmais vaikais, pro langus šviečiančiais pavasario pranašais – saulės spinduliais ir išskirtiniais Kaziuko mugės pirkiniais.