Stovyklos

DSCF2988 MediumSudeikių daugiafunkciame centre nuo 2017 m. birželio 5 d. veikė vaikų poilsio stovyklos. Iki liepos 28 d. į centrą rinkosi pradinių klasių vaikai, kurie lankė dienos stovyklą „Gėlėta vasara“. Joje atostogavo 90 Utenos ir kitų respublikos miestų bei rajonų pradinių klasių mokinių.

Prie šios stovyklos birželio 12 d. prisijungė ir vaikų vasaros poilsio stovykla „Alaušiukai“. Joje atostogavo 36 5-8 klasių mokiniai iš Utenos, Kauno bei Zarasų rajonų. 30 šios stovyklos mokinių išlaikymą finansavo Utenos rajono savivaldybė. Stovykla veikė iki birželio 22 d. Joje vaikai buvo prižiūrimi ištisą parą.

Utenos r. Sudeikių daugiafunkcio centro informacija